Novice

< nazaj

Udeležba ekipe SPINS na turnirju FIFPro Hrvatska 2017

Datum: 4.7.2017

Ob dobrih trenažnih pogojih ter popolni osredotočenosti na pripravo nogometašev, je strokovna trenerska ekipa selekcije SPINS uspešno končala letošnjo izvedbo treningov in tekem za nogometaše brez pogodb. Tokrat so nogometaši lahko računali na gostoljubje hotelov na Brdu pri Kranju, Naklem in v Zagrebu, z vključenimi nočitvami in vrhunsko prehrano.

Zadnje dejanje priprav se je odvilo v Zagrebu z udeležbo na turnirju štirih selekcij, kjer so poleg slovenske ekipe, sodelovale še ekipe gostiteljice Hrvaške ter srbska in črnogorska selekcija sindikatov, članic FIFPro.

V prvi tekmi polfinala proti Hrvaški, je ekipa SPINS po odličnem prvem polčasu, ki se je končal brez golov,
v drugem polčasu popustila in na koncu izgubila s 3:0. V boju za tretje mesto, se je pomerila s Srbijo in po enakopravni igri morala priznati poraz z rezultatom 2 proti 1 ter tako zasedla 4. mesto. V finalu turnirja med Hrvaško in Črno goro je bilo po koncu rednega dela izenačeno 1 proti 1, po enajstmetrovkah pa je zasluženo slavila Hrvaška.